Mūsu skolā mācās 475 skolēnu

Arrow up
Arrow down
 
 
 ***
 
Kuldīgas 2.vidusskolā, mūsu skolā - mūsu mājās
 
 ***
 

Noslēgusies konkursa “Gribu būt mobils” neklātienes kārta, kurā piedalījās 21 mūsu skolas komanda. Divus mēnešus komandas neklātienē varēja atbildēt uz 40 jautājumiem par ceļu satiksmi un ceļu satiksmes drošību. Visvairāk punktus no mūsu skolas komandām neklātienes kārtā ieguvusi komanda “Burunduki” – Ance Kuršinska, Markuss Kāls, Dāvis Zigners un Mareks Lukaševics, otrajā vietā aiz sevis atstājot komandu “Šaursliežu dzelzceļš” – Monta Montvida, Kristers Juris Pūkainis, Sandris Kovaljonoks-Antons, Roberts Ķesberis. Komandu iegūtais punktu skaits ir pietiekams, lai abas komandas iekļūtu Liepājas reģiona pusfināla sacensībās.

Novēlēsim abām komandām veiksmi pusfināla sacensībās, kuras notiks 2020. gada 23.janvārī mūsu skolā. 

Konkursa neklātienes rezultātus var skatīt šeit:

http://www.gribubutmobils.lv/jaunumi/konkursa-gribu-but-mobils-neklatienes-kartai-pieteicas-rekordliels-komandu-skaits

***

Kuldīgas 2.vidusskola uzņem skolēnus

 

 

 
 
***
 
 
2018./19.MĀCĪBU GADA APBALVOJUMI
 
 
 
Goda nominācija ZELTA SEKMES
 
 
Una Undīne Bliska, 5.a klase
 
 
 
 
Goda nominācija SUDRABA SEKMES
 
 
Ella Jēkabsone, 5.a klase 
 
Daiga Zemīte, 10.n klase
 
 
 
Goda nominācija BRONZAS SEKMES
 
 
Aleksandra Gerasimoviča, 4.a klase
 
Laura Mēness, 4.a klase
 
Artūrs Kūlainis, 4.b klase
 
Daniels Baiks, 4.b klase
 
Gvido Montvids, 4.b klase
 
Kaspars Šabāns, 4.b klase
  
Baiba Sileniece, 5.a klase
 
Madara Pavlovska, 5.a klase
 
Keita Jēkabsone, 5.a klase
 
Alise Hartmane, 5.a klase
 
Dāvis Zigners, 6.a klase
 
Ance Kuršinska, 6.a klase
 
Monta Montvida, 7.klase
 
Alise Spiridoviča, 8.a klase
 
Ieva Ozola, 8.a klase
 
Ance Jēkabsone, 10.klase
 
Pauleta Cimermane, 11.n klase
 
 

Apsveicam!

 

*** 

 

Vilksim košu zelta jostu

Apkārt savu tēvu zem’.

Lai mirdz mūsu tēvu zeme 

Kā actiņa gredzenā.

/latviešu tautas dziesma/

Paldies Kuldīgas novada muzejam, īpaši direktoram EDUARDAM DAMBERGAM un muzeja pedagoģei LĪGAI STRĒLEI par muzeja nodarbību organizēšanu skolēniem nu jau divu gadu garumā un viesmīlīgu uzņemšanu muzeja telpās. Ceram uz turpmāku kopēju sadarbību!
Kuldīgas 2.vidusskolas kolektīvs
ZVAIGŽŅOTAIS CEĻOJUMS
 
 
 
Lai godinātu Latvijas simto dzimšanas dienu, Kuldīgas 2. vidusskolas skolēni un skolotāji bija sagatavojuši īpašu dāvanu – koncertu “Zvaigžņotais ceļojums”. Tajā simboliski tika izstaigāti Latvijas vēstures līkloči, pieminot tos, kas sevi ziedojoši valsts neatkarībai. Pasākums notika Kuldīgas Sv. Annas baznīcā.