Rakstos

„Iespēju forumā ” arī Kuldīgas 2. vidusskolas jaunieši

 

            Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību 12. martā Kuldīgas Mākslas namā organizēja „Iespēju forumu”iespēju jauniešiem kļūt par uzņēmējiem.

            Sacensībās piedalījās jaunieši no piecām izglītības iestādēm – Kuldīgas 2. vidusskolas, V.Plūdoņa Kuldīgas ģimnāzijas, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolas, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma un Alsungas vidusskolas.

            Mūsu skolu sacensībās pārstāvēja 10. klases skolēni – Inta Guļevska, Ennija Feņina, Alise Līdaka, Krista Spale, Santa Mūrniece, Liene Sileniece, Katrīna Eņģele, Linda Bliska, Amanda Skaržinska, Miks Kalva, Aigars Lastovskis.

            Sacensības notika līdzīgi turnīram, kur pakāpeniski katrā raundā tika atlasītas labākās idejas – līdz finālā nokļuva trīs komandas. Sacensības jeb spēle ir saliedējoša, jautra, dinamiska, liek aizdomāties par karjeru kā uzņēmējam, ļauj apjaust, ka “Es to varu!”, kā arī ļauj jauniešiem iepazīt idejas izvērtēšanas procesus.

Noslēgumā, savas biznesa idejas prezentēja 3 komandas:

1. vietu ieguva komanda “Lapsas”, kura prezentēja caurspīdīgā ledusskapja ideju;

2. vietu ieguva komanda “Ziloņi” ar ideju par interneta vietni,  kurā būtu atrodams formulu pārveidotājs visos priekšmetos, visās valodās;

3. vietu ieguva komanda “Gulbji” ar ideju par dažādos priekšmetos iestrādātu impulsu devēju.

Komandu darbs ideju radīšanā

 

 

 

Finālā iekļuvušās komandas prezentē savu biznesa ideju