Rakstos

Sasniegumi sportā

 

2018./2019.mācību gads

 

Daudzcīņā jauniešiem 2007.-2008. gadā dzimušo meiteņu grupā 2.vietu izcīnīja KEITA JĒKABSONE!

Sagatavoja skolotājs ARVIS SPRUDE. Apsveicam! 

 

***

 

Novada basketbola sacensībās 2003.-2005.gadā dzimušiem zēniem 3.vietu ieguva Kuldīgas 2.vidusskolas zēnu basketbola komanda! APSVEICAM! Sagatavoja skolotājs ARVIS SPRUDE.

 ***


APSVEICAM! Kuldīgas 2.vidusskolas komanda Sarmis Krafts Kevins Romans Kristaps Švarcs Gvido Bērtulis Kristians Stepe Elīna Ezermale Elīna Godvane Viktorija Makejeva Aleksa Džesika Strautmane izcīnīja 2.vietu novada LĀČPLĒŠA KAUSĀ 2018! 

***

 Apsveicam DANIELU TERPU un skolotāju ARVI SPRUDI ar iegūto 1.vietu RITEŅBRAUKŠANĀ.

 

2017./2018. mācību gads

 

Sveicam vidusskolas basketbola komandu un skolotājus ARVI SPRUDI un MĀRTIŅU ŠTOFREGENU ar izcīnīto 3.vietu novada basketbola sacensībās!

 

 

4.a klases skolniece BAIBA SILENIECE piedalās autokrosa sacensībās mini bagiju klasē. Šogad Baibai Latvijas autokrosa čempionāta kopvērtējumā 4.vieta.
Kas ir autokross?
Autokross ir apļveida sacensības slēgtā smilšu vai grunts trasē, kurā sportisti startē ar kopēju startu. Latvijā notiek vairāku posmu Latvijas autokrosa čempionāts.
Latvijas čempionāta posmā katram braucējam jāaizvada laika kontroles braucieni, kuru rezultāti nosaka starta vietas pirmajā no trim kvalifikācijām. Trīs kvalifikācijas braucienu rezultāti nosaka sportista sacīkstes tālāko gaitu – ja viss izdodas, dalībnieks iekļūst finālbraucienā un turpina cīņu par uzvaru. Tas, kurš uzvar finālā, ir Latvijas čempionāta posma uzvarētājs. Fināla starta vietas veido kvalifikācijas vietu secība.

 

Suminām mūsu futbola komandu un skolotāju Mārtiņu Štofregenu ar iegūto sudraba godalgu novada atklātajās futbola sacensībās. Malači! 

 

2016./2017. mācību gads

 

Mūsu vidusskolas puiši dodas uz finālu "Lāses kauss 2017"

 

 

 

 

2015./2016. mācību gads

 

Olimpiskās stafetes

1997 - 1999 gadi - 2.vieta

2000 - 2001 gadi - 3.vieta

 

 "Lāses kauss"

1.vieta 1.posma sacensībās Kuldīgā.

 

 FUTBOLĀ

1.vieta

2000 - 2001

 Artūrs Cīrulis, Jānis Jansons, Edmunds Alksniņš, Mārtiņš Klauseks, Krišs Šmits, Roberts Marskis, Kristians Stepe, Andris Firsovs

  3.vieta

 1996 - 1999 /vidusskolas komanda/

 

 

Vieglatlētika

 

300m

 2000.-2001.g.

Amanda Krista Gruntiņa 1. vieta

Artūrs Cīrulis 1.vieta

Mārtiņš Klauseks 2.vieta

 1996.- 1999.g.

 Kristaps Ansis Balandiņš 3. vieta

 

100m

2000.-2001.g.

Amanda Krista Gruntiņa 1. vieta

 

1000m

1996.- 1999.g.

Kristaps Ansis Balandiņš 1. vieta

2000.-2001.g.

 

Artūrs Cīrulis 1.vieta

Mārtiņš Klauseks 2.vieta

Ričards Maikls Zariņš 3.vieta

 

Tāllēkšana

2000.-2001.g.

Jānis Jansons 2.vieta

 

Lode

2000.-2001.g.

 Jānis Jansons 2.vieta

 

Riteņbraukšanas kross

 2002.-2003.g.zēni

 Dundars Treilons 1.vieta

Gvido Bērtulis 3.vieta

 

 

 

2014./2015. mācību gads

 

 

Vieglatlētika (telpās)

 

60m

2001.-2002,g,

Mārtiņš Klauseks 3. vieta

Ričards Maikls Zariņš 4. vieta

Dana Daniela Dāvida 4. vieta

1999.-2000.g.v.

Amanda Krista Gruntiņa 3. vieta

1996.-1998.g.v.

Marats Gailis 2. vieta

 

200m

2001.-2002,g,

Ričards Maikls Zariņš 2. vieta

Māriņš Klauseks 4. vieta

1999.-2000.g.v.

Amanda Krista Gruntiņa 1. vieta

Artūrs Cīrulis 2. vieta

1996.-1998.g.v.

Marats Gailis 1. vieta

 

Tālēkšana

2001.-2002,g,

Eva Bērtulsone 1. vieta

Mārtiņš Klauseks 2. vieta

1999.-2000.g.v.

Artūrs Cīrulis 2. vieta

Laura Balandiņa 2. vieta

1996.-1998.g.v.

Kristaps Ansis Balandiņš 3. vieta

Raits Oto Imers 4. vieta

 

Tālēkšana

2001.-2002,g,

Dana Daniela Dāvida 2. vieta

1999.-2000.g.v.

Amanda Krista Gruntiņa 3. vieta

1996.-1998.g.v.

Alise Līdaka 2. vieta

 

Augstlēkšana

2001.-2002,g,

Dana Daniela Dāvida 2. vieta

1996.-1998.g.v.

Alise Līdaka 1. vieta

 

Lodes grūšana

2001.-2002,g,

Ričards Maikls Zariņš 1. vieta

1999.-2000.g.v.

Jānis Jansons 1. vieta

 

Stafete 4x200m

1999.-2000.g.v.

Dana Daniela Dāvida 3. vieta

Eva Bērtulsone

Mārtiņš Klauseks

Ričards Maikls Zariņš

 

1999-2000.g. basketbols - 3.vieta

 

Artūrs Cīrulis

Jānis Jansons

Sarmis Krafts

Raivis Kancāns

Rihards Ķeķis

Rūdolfs Ķīvītis

Sandis Muižnieks 

Riteņbraukšana

 

1996.-1998.g.v

Uģis Pelčers 1. vieta

Marats Gailis 4. vieta

 

1999.-2000.g.v

Roberts Jefimovičš 1. vieta

Ādams Alksnis 3. vieta

 

2001.-2002.g.v

Anrijs Rancāns 2. vieta

Mārtiņš Klauseks 4. vieta

 

 

Vieglatlētika

 

100m

 

1996.-1998.g.v

 

Santa Mūrniece                          1. vieta

 

Alise Līdaka                               3. vieta

 

 

1999.-2000.g.v.

 

Amanda Krista Gruntiņa              2. vieta

 

 

2001.-2002.g.v.

 

Dana Daniela Dāvida                   2. vieta

 

Mārtiņš Klauseks                        2. vieta

 

 

 

300m

 

1996.-1998.g.v

 

Marats Gailis                               2. vieta

 

Santa Mūrniece                           1. vieta

 

1999.-2000.g.v.

 

Amanda Krista Gruntiņa                1. vieta

 

 

2001.-2002.g.v.

 

Anna Pleskova                             2. vieta

 

 

 

1000m

 

1996.-1998.g.v

 

Kristaps Ansis Balandiņš               2. vieta

 

Marats Gailis                                3. vieta

 

Santa Mūrniece                             1. vieta

 

 

1999.-2000.g.v.

 

Laura Balandiņa                            3. vieta

 

 

2001.-2002.g.v.

 

Anna Pleskova                              2. vieta

 

Mārtiņš Klauseks                          2. vieta

 

Eva Bērtulsone                             1. vieta

 

 

 

Tālēkšana

 

2001.-2002.g.v.

 

Dana Daniela Dāvida                     2. vieta

 

 

 

Šķēpmešana

 

1996.-1998.g.v

 

Uģis Pelčers                                 3. vieta

 

Alise Līdaka                                  3. vieta

 

 

 

2013./2014. mācību gads

 

 

Latvijas Skolu Futbola Čempionāts

1999.g.-2001.g. 6. vieta

Krišs Šmits

Artūrs Cīrulis

Jānis Jansons

Roberts Marskis

Mārtiņš Klauseks

Krists Valters

Kristians Stepe

Oskars Kirilovs

Raivis Kancāns

Uldis Krudze-Skrudze

Video

 

 

 

Kross

2004.-2005.g

Gatis Brehmanis 6. vieta

Daniels Vavilovs 8. vieta

 

2002.g-2003.g.

Gvido Bērtulis 4.vieta

 

2000.g.-2001.g.

Eva Bērtulsone 3. vieta

Amanda Krista Gruntiņa 5. vieta

Artūrs Cīrulis 6. vieta

 

1998.g.-1999.g.

Santa Mūrniece 1. vieta

Alise Līdaka 2. vieta

Marats Gailis 3. vieta

 

1997.g.-1995.g.

Kristaps Ansis Balandiņš 1. vieta

 

 

Olimpisko stafešu skrējiens

1998.g.-1999.g. 1. vieta

Alise Līdaka

Santa Mūrniece

Diāna Harita Bergmane

Baiba Knapše

Marats Gailis

Aigars Zusters

Raits Oto Immers

Kārlis Beļaks-Bernāns

 

 

Florbols

 

1995.-1997.g. 3. vieta

 Toms Andersons

 Māris Vonda

 Didzis Dāvis Šūpulnieks

 Elvis Sapals

 Rūdolfs Cabulis

 Kristaps Šmits

 Inguss Geide

 

 

Lāses kausa izcīņa volejbolā

1994.-1997.g. 3. vieta

Toms Andersons

Māris Vonda

Didzis Dāvis Šūpulnieks

Ralfs Grāveris-Prenclavs

Mārtiņš Pūpols

Elvis Sapals

Rūdolfs Cabulis

Rūdolfs Folkheims

 

1998.-2000.g. 2. vieta

Kristaps Šmits

Aigars Purmalis

Artis Dvilaitis

Jānis Jansons

Sandis Muižnieks

Jurģis Zeltiņš

Rūdolfs Ķīvītis

 

 

Daudzcīņa

 

2001.-2000.g.

 Amanda Krista Gruntiņa 3.vieta

 


 1998.g.-1999.g.

 Marats Gailis 3.vieta

 

 

 

Basketbols

 

1999.g.-1998.g. 3.vieta

Jānis Jansons

Aigars Purmalis

Kristaps Šmits

Sandis Muižnieks

Oskars Šēlis

Raivis Kancāns

Juris Mangužš

 

2000g.-2001.g. 2.vieta

Jānis Jansons

Artūrs Cīrulis

Krišs Šmits

Rihards Ķekis

Andris Grūbis

 

Riteņbraukšana

2002g.-2003g.

Gvido Bērtulis 1. vieta

Gundars Treilons 4. vieta

2000g.-2001g.

Raima Anna Strazdiņa 4. vieta

1995g.-1997.g.

Uģis Pelčers 1. vieta

Rūdolfs Cabulis 2. vieta

Elīza Kupča 2. vieta

 

Vieglatlētika

 

100m

1995g.-1997.g.

Rūdolfs Cabulis 3. vieta

1998g.-1999.g.

Marats Gailis 1. vieta

Kristaps Šmits 5. vieta

2000g.-2001g.

Mārtiņš Klauseks 5. vieta

 

300m

1998g.-1999.g.

Viktorija Šternberga 4. vieta

1998g.-1999.g.

Marats Gailis 1. vieta

2000g.-2001g.

Artūrs Cīrulis 2. vieta

Mārtiņš Klauseks 4. vieta

Krišs Šmits 5. vieta

 

1000m

1998g.-1999.g.

Diāna Harita Bergmane 2. vieta

Laura Balandiņa 3. vieta

2000g.-2001g.

Diāna Bērtule 2. vieta

2000g.-2001g.

Artis Vidiņš 1. vieta

Artūrs Cīrulis 2. vieta

 

Tālēkšana

1998g.-1999.g.

Kristaps Šmits 5. vieta

2000g.-2001g.

Jānis Jansons 2. vieta

Artis Vidiņš 3. vieta

 

Lodes grūšana

2000g.-2001g.

Jānis Jansons 1. vieta

 

Futbols

2000g.-2001.g. 1. vieta

Jānis Jansons

Artūrs Cīrulis

Mārtiņš Zvagulis

Kristians Stepe

Krišs Šmits

Mārtiņš Klauseks

Krists Valters

Roberts Marskis

Oskars Kirilovs

 

1998g.-1999g. 3. vieta

Raivis Lapiņš

Klāvs Kārlis Kovaļš

Aigars Zusters

Aigars Purmalis

Kristaps Šmits

Rūdolfs Ķīvītis

Sandis Muižnieks

Raivis Kancāns

Artūrs Cīrulis

 

1997g.-1996.g 3. vieta

Rūdolfs Cabulis

Didzis Dāvis Šūpulnieks

Elvis Sapals

Māris Vonda

Toms Andersons

Raitis Bergs